ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONANIE USŁUGI O WARTOŚCI PONIŻEJ 30 000 EURO, POLEGAJĄCEJ NA OPRACOWANIU ORAZ PRODUKCJI 3 FILMÓW NT. „PROJEKTOWANIE PERMAKULTUROWE-EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO I POWIATU PIOTRKOWSKIEGO”

Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi o wartości poniżej 30000 euro, polegającej na opracowaniu, produkcji serii 3 filmów nt. „Projektowanie permakulturowe – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego” współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Data publikacji: 23.06.2022

Nazwa i adres Zamawiającego

Stowarzyszenie „21”,
ul. Belzacka 20 B
Adres strony internetowej: www.stowarzyszenie21.pl

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie oraz produkcja serii 3 filmów nt. „Projektowanie permakulturowe – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”.

Dalsza część zapytania znajduje się tutaj.