STRONA INTERNETOWA PIOTRKOWSKIEGO ALARMU SMOGOWEGO JUŻ DZIAŁA

Wszystkich, których interesuje tematyka czystego powietrza w naszym mieście zapraszamy na stronę internetową Piotrkowskiego Alarmu Smogowego.

Strona internetowa zawiera mnóstwo ciekawych multimediów, które dotyczą szeroko pojętej tematyki smogu. Strona internetowa linkuje do strony Piotrkowskiego Alarmu Smogowego na Facebook`u, gdzie znajdziecie jeszcze więcej bieżących informacji o smogu oraz jego wpływie na nasze życie i zdrowie.

Strona internetowa www.piotrkowskialarmsmogowy.pl powstała w ramach projektu „Piotrkowski Alarm Smogowy-Piotr_AS w akcji – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”, który jest realizowany przez Stowarzyszenie „21” w ramach konkursu pn. „EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO – EDYCJA 2017” (obszar priorytetowy: zagrożenia związane z emisją pyłów i szkodliwych gazów dla środowiska.

Projekt dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z siedzibą przy ul. Dubois 118, w Łodzi (93-465).

Wartość ogólna projektu:
46 250,00 PLN

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Łodzi:
Dotacja w kwocie 39 950,00 PLN

Adres strony internetowej:

http://www.zainwestujwekologie.pl