KONKURS „KROPLA WODY” ROZSTRZYGNIĘTY

Poniżej publikujemy listę zwycięzców w konkursie pn. „KROPLA WODY”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „21”. Zadaniem, które postawiliśmy przed Uczestnikami konkursu było nakręcenie filmu lub innej formy prezentacji związanych z promocją metod oszczędzania wody i dbałością o jej czystość.

Z uwagi na fakt, iż w sumie wpłynęło do nas 10 różnych prac, postanowiliśmy wynagrodzić wszystkich naszych Uczestników. Komisja konkursowa, jako zwycięską pracę, wybrała film-prezentację dotyczącą sposobów oszczędzania wody. Zapraszamy do obejrzenia pracy.

Lp. Tytuł pracy Imię i nazwisko Autora pracy
1. Jak oszczędzać wodę i chronić środowisko naturalne Michał Kamecki
2. Wodę w kranie się zakręca Martyna Zielińska
3. Deszczówka w ogrodzie Kamil Lewandowicz
4. Oszczędzanie wody w zmywarce Anna Kruczek
5. Zepsuta spłuczka przelewa wodę Malwina Kopera
6. Podlewaj z głową Zbigniew Bokowski
7. Woda lubi prysznic Bożena Śliwa
8. Eko-pranie oszczędza wodę Katarzyna Górka
9. Drugi obieg Marcin Tara
10. Woda daje życie Sebastian Gruszczyński

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Z Autorami wyróżnionych prac będziemy kontaktować się w najbliższych dniach w celu ustalenia dogodnej formy przekazania nagród.  Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną związaną z COVID-19 postaramy się zadbać o maksymalne bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu pn. „Kropla wody – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”, a który to projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie „21” w ramach konkursu pn. „EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO”. Projekt, o którym mowa, jest dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z siedzibą przy ul. Dubois 118, w Łodzi (93-465).

Adres strony internetowej:
www.wfosigw.lodz.pl oraz www.zainwestujwekologie.pl/