KONKURS FOTOGRAFICZNY W RAMACH PROJEKTU „PERMAKULTURA TO KONIECZNOŚĆ – EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO I POWIATU PIOTRKOWSKIEGO” ROZSTRZYGNIĘTY

Poniżej publikujemy informację dotyczącą rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego, który został  zorganizowany w ramach projektu pn. „PERMAKULTURA TO KONIECZNOŚĆ – EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO I POWIATU PIOTRKOWSKIEGO”. Zadaniem, które postawiliśmy przed Uczestnikami konkursu było wykonanie zdjęcia ilustrującego prowadzenie gospodarki systemem permakultury w dowolnym obszarze ludzkiej działalności i przesłanie zdjęcia wraz z merytorycznym opisem fotografowanego obiektu lub miejsca.

Z uwagi na fakt, iż w sumie wpłynęło do nas 28 różnych prac, postanowiliśmy wynagrodzić część naszych Uczestników. Komisja konkursowa, jako zwycięskie prace, wybrała i nagrodziła 5 zdjęć. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Poniżej prezentujemy zwycięskie prace:

Z Autorami zwycięskich oraz wyróżnionych prac będziemy kontaktować się w najbliższych dniach w celu ustalenia dogodnej formy przekazania nagród.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu pn. „PERMAKULTURA TO KONIECZNOŚĆ – EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO I POWIATU PIOTRKOWSKIEGO”, a który to projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie „21” w ramach konkursu pn. „EDUKACJA EKOLOGICZNA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO”. Projekt, o którym mowa, jest dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z siedzibą przy ul. Dubois 118, w Łodzi (93-465).

Adres strony internetowej:
www.wfosigw.lodz.pl