PODZIEL SIĘ Z NAMI CIEKAWOSTKAMI O PILICY

Stowarzyszenie „21” realizuje projekt pod nazwą „Tam gdzie Pilica zwalnia swój bieg” . Projekt związany jest z promocją szlaku (spływu) kajakowego na rzece Pilicy (odcinek około 20 km z miejscowości Trzy Morgi do tzw. Róży Wiatrów w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim).

Ponadto projekt zakłada promocję przebiegających w rejonie Sulejowa szlaków kulturowych o zasięgu europejskim: Szlaku Cysterskiego i Szlaku Romańskiego, będących jednocześnie miejscami realizacji projektu.

W związku z powyższym prosimy wszystkich chętnych o udostępnianie i przesyłanie na adres e-mail Stowarzyszenia „21” pod adres:

kontakt@stowarzyszenie21.pl

wszystkich ciekawostek krajoznawczych związanych z rzeką Pilicą i ww. szlakami kulturowymi. Najciekawsze prace zostaną m.in. opublikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia „21”.

A jak będzie rozwijał się nasz projekt dalej i jakie atrakcje będą czekały na jego Uczestników … o tym będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej, do śledzenia której serdecznie zachęcamy.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego