ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO – „PRZYRODA ŁÓDZKIEGO – LUBIĘ TO”

Uprzejmie informujemy, iż Komisja konkursowa dokonała rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego pn. „Przyroda łódzkiego – LUBIĘ TO”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „21” w ramach projektu „Poznajemy przyrodę województwa łódzkiego – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W wyniku burzliwych obrad Komisji konkursowej, przy udziale profesjonalnego fotografa, wyłoniono dziesięciu laureatów konkursu. Wśród nich jest jeden zwycięzca oraz dziewięciu wyróżnionych. Zwycięzca konkursu zostanie ujawniony podczas inauguracji wystawy, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2016 roku o godzinie 18 30 w Centrum Idei „Ku Demokracji” – (sala konferencyjna) w Piotrkowie Trybunalskim (97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Rycerska 3).

Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu fotograficznego.

  1. Janusz Stępinski,
  2. Bożena Gęgotek,
  3. Ewa Drozdowska,
  4. Magdalena Szejna,
  5. Przemysław Just,
  6. Stanisław Jakubczak,
  7. Maria Porczyńska- Walczak,
  8. Violetta Pabisiak,
  9. Róża Lesińska,
  10. Małgorzata Sawicka.

Podczas inauguracji wystawy, wszystkim laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody. Uprzejmie prosimy o przyniesienie ze sobą i przekazanie nam oryginału Karty zgłoszeniowej, której skan został przesłany za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszystkim osobom, które przesłały swoje prace na konkurs serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w realizacji swojej pasji fotografowania.