ROL-SZANSA 2016 ZAKOŃCZONA … PODZIĘKOWANIA ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STANOWISKA

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły stanowisko Stowarzyszenia „21” podczas targów ROL-SZANSA 2016. W szczególności serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie ekologicznym „Aby jakość powietrza w województwie łódzkim służyła dobremu zdrowiu – edukacja ekologiczna mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”.

Szczególne podziękowania kierujemy do osób z PCK, które w ramach współpracy z naszym stowarzyszeniem przeprowadziły bezpłatnie pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Konkurs i Rol Szansa dobiegły końca. Wszystkie działania przygotowane przez nas podczas targów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o tym, że tego typu działania edukacyjne są  potrzebne, tym bardziej jeżeli wiedza przekazywana jest w dostępnej  dla każdego formie. Mamy nadzieję, że udało nam się zwrócić Państwa uwagę na problemy związane z zanieczyszczeniami powietrza. Chrońmy powietrze, a tym samym dbajmy o nasze zdrowie.

Wkrótce będziemy informować o dalszych działaniach stowarzyszenia . Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszych projektach i odwiedzania naszej strony oraz strony na Faceboook`u.

A poniżej krótka fotorelacja z naszego uczestnictwa w targach: